Zdjęcie konkursowe

Let's play a charity game!

#TURBOGRYWALIZACJA

Pierwsza edycja charytatywnej Turbo Grywalizacji pomiędzy graczami i ich drużynami. Startujemy 26 sierpnia 2022 z konkursem i zbiórkami na kontach naszych Turbo Pomocników. Akcję internetowej rywalizacji zakończymy 19 września o godz. 23:59. Kolejno przechodzimy do drugiego etapu - 24 września wraz z naszymi graczami i uczestnikami ruszamy w całodniową rozgrywkę na Turbo Trasie. Wydarzenie zakończymy finałem na MOLO Osiek 25 września br.

Konkurs
Jak wesprzeć akcję i dołączyć do gry?
01

Sprawdź kto z nami gra oraz wspiera akcję. Wybierz dowolną ekipę z podanych graczy na naszej stronie i kliknij: "Dołącz do drużyny".

02

Wesprzyj przelewem skarbonkę wybranej drużyny. Przejdź do formularza poprzez: "Dołącz do gry" i przekaż dowolny datek za pośrednictwem bezpiecznych płatności PayU (szybkie przelewy, blik, karty płatnicze).

03

Przy płatnościach posługuj się jednym adresem e-mail. Na jego podstawie Twoje datki sumują się w rankingu TOP 10 wpłacających, którzy są premiowani nagrodami rzeczowymi podanymi na stronie.

04

Pomóż nam dotrzeć do kolejnych osób oraz firm. Zagrajmy wszyscy w Turbo Grywalizację, jednocześnie wspierając potrzebujących.

Komu pomagamy?
O co gramy

Charytatywna rozgrywka i pierwsza odsłona Turbo Grywalizacji dla Oliwierka w walce z SMA oraz zbiórka na budowę domu dla niepełnosprawnych w Jawiszowicach.


Twoje zaangażowanie w tę akcję przekłada się na realną pomoc dla naszych podopiecznych. Ty możesz wygrać wspaniałe nagrody, oni – szansę na lepsze życie.

Łączymy przyjemne z pożytecznym, czyli grę z pomaganiem. Dlatego zaproś do niej swoich znajomych.

W końcu nasze motto brzmi: Razem Możemy Więcej!

Sprawdza się ono doskonale w Turbo Grywalizacji i w codziennym życiu.


Przekonaj się sam i dołącz do gry!


Obserwuj nas:

I want to

Konkurs

play a game

Osoby, które biorą udział w akcji
Kto gra z nami?

kto gra z nami
kto gra z nami
Turbo nagrody

Dodatkowo dla TOP 10 wpłacających przewidujemy atrakcyjne nagrody rzeczowe. Jeśli znajdziesz się na pozycji 1-10 w rankingu TOP wpłacających rozgrywki internetowej - wygrywasz! Listę nagród za odpowiednio zdobyte miejsce w TOP 10 podajemy niżej:

Wybierz swojego gracza i dołącz do jego drużyny. Rywalizuj z innymi wpłacającymi o atrakcyjne nagrody. Pamiętaj, że liczy się każda złotówka i to właśnie dzięki takim ludziom jak Ty, inne osoby mogą dostać szansę na lepsze jutro czy nawet wygrać walkę o życie!

ranking
SONY PlayStation 5 + 2 pady + 2 gry
reward image
ranking
SAMSUNG Odyssey C34G55TWWR
reward image
ranking
NINTENDO Switch HAC-001 + kontroler
reward image
ranking
SPC Gear SR300F V2
reward image
ranking
SAMSUNG Galaxy Tab A8 10.5" 4/64 GB
reward image
ranking
RAZER Blackwidow V3 Green Switch
reward image
ranking
CORSAIR HS70 Pro Wireless
reward image
ranking
RAZER Power Up zestaw 3w1
reward image
ranking
RAZER DeathAdder V2 Pro
reward image
ranking
MAD DOG Pro GMC501
reward image
Partnerzy projektu
partnerzy turbogrywalizacja