Zdjęcie konkursowe

Let's play a charity game!

#TURBOGRYWALIZACJA

Druga edycja charytatywnej Turbo Grywalizacji pomiędzy graczami i ich drużynami. Startujemy 1 sierpnia 2023 z konkursem i zbiórkami na kontach naszych Turbo Drużyn. Akcję internetowej rywalizacji zakończymy 3 września o godz. 23:00. Z kolei 1-2 września ruszy rozgrywka kierowców na trasie z Warszawy do Krakowa. Finał 3 września 2023 w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Konkurs
Jak wesprzeć akcję i dołączyć do gry?
01

Sprawdź kto z nami gra oraz wspiera akcję. Wybierz dowolną ekipę z podanych graczy na naszej stronie i kliknij: "Dołącz do drużyny".

02

Wesprzyj przelewem skarbonkę wybranej drużyny. Przejdź do formularza poprzez: "Dołącz do gry" i przekaż dowolny datek za pośrednictwem bezpiecznych płatności PayU (szybkie przelewy, blik, karty płatnicze).

03

Przy płatnościach posługuj się jednym adresem e-mail. Na jego podstawie Twoje datki sumują się w rankingu TOP 10 wpłacających, którzy są premiowani nagrodami rzeczowymi podanymi na stronie.

04

Pomóż nam dotrzeć do kolejnych osób oraz firm. Zagrajmy wszyscy w Turbo Grywalizację, jednocześnie wspierając potrzebujących.

Komu pomagamy?
O co gramy

W tamtym roku przetarliśmy szlaki w pierwszej odsłonie Turbo Grywalizacji i pomogliśmy w zbiórce dla Oliwierka w walce z SMA!

Teraz część druga i kontynuacja zbiórki na budowę specjalistycznego ośrodka dla niepełnosprawnych w Jawiszowicach. Ale to nie wszystko! Kierując się dewizą "Razem możemy więcej" łączymy siły z innymi fundacjami, osobami, firmami - wszystkimi, którzy chcą pomagać! Dlatego w Turbo Grywalizacji 2023 będziecie mogli spotkać i wesprzeć m.in. drużynę Cancer Fighters, z którą zbieramy na leczenie, finansowanie profilaktyki zdrowotnej, zakup specjalistycznego sprzętu medycznego, a także spełnianie małych marzeń Podopiecznych walczących z nowotworami.


Pamiętaj, że Twoje zaangażowanie w tę akcję przekłada się na realną pomoc dla potrzebujących.
Ty możesz wygrać wspaniałe nagrody, oni – szansę na lepsze życie.

Łączymy przyjemne z pożytecznym, czyli rywalizację z pomaganiem.
Dlatego zaproś do niej swoich znajomych i dołącz do gry!


Obserwuj nas:

I want to

Konkurs

play a game

Osoby, które biorą udział w akcji
Kto gra z nami?

Wybierz swojego gracza i dołącz do jego drużyny. Rywalizuj z innymi wpłacającymi o atrakcyjne nagrody. Pamiętaj, że liczy się każda złotówka i to właśnie dzięki takim ludziom jak Ty, inne osoby mogą dostać szansę na lepsze jutro czy nawet wygrać walkę o życie!

TOP drużyn
wpłącający

Kycu

17400 zł
wpłącający

Miej Swój Wybór

2650 zł
wpłącający

Povagowani

2515 zł
wpłącający

DeeJayPallaside

1822 zł
wpłącający

Navcia

1652 zł

Pełny ranking

TOP wpłacających
wpłącający

Kelmac87

wpłącający

Qrucheck

wpłącający

c4sper

wpłącający

Michał

wpłącający

Thomasso2000

Pełny ranking

Turbo nagrody

TOP 5 graczy zwycięskich drużyn zostanie zaproszonych do udziału w drugiej części rywalizacji, która odbędzie się w dniach 1-3 września 2023 ze startem w Warszawie i punkcie końcowym w Krakowie. Pozostałe miejsca zostaną obsadzone na podstawie zgłoszeń do akcji i po opłaceniu wpisowego. Podczas trasy drużyny będą wykonywać różne zadania w ustalonych przez nas checkpointach i walczyć o nagrodę pieniężną. Wszystko to połączymy z dużą dawką humoru i zabawy.

Dodatkowo dla TOP 10 wpłacających przewidujemy atrakcyjne nagrody rzeczowe. Jeśli znajdziesz się na pozycji 1-10 w rankingu TOP wpłacających rozgrywki internetowej - wygrywasz! Listę nagród za odpowiednio zdobyte miejsce w TOP 10 podajemy niżej:

ranking
ASUS ROG Strix G16 i5-13450HX RTX4070
reward image
ranking
SONY PlayStation 5 + 1 pad
reward image
ranking
SAMSUNG Odyssey C34G55TWWR
reward image
ranking
NINTENDO Switch HAC-001 + kontroler
reward image
ranking
Karta Podarunkowa Media Expert 1000 zł
reward image
ranking
Karta Podarunkowa Morele 1000 zł
reward image
ranking
SAMSUNG Galaxy Tab A8 10.5" 4/64 GB
reward image
ranking
RAZER Blackwidow V3 Green Switch
reward image
ranking
MAD DOG Pro GMC501
reward image
ranking
LOGITECH G502 Hero
reward image
Partnerzy projektu