Cancer Fighters
Zbiórka zweryfikowana
Cancer Fighters
  • youtube
  • facebook
  • instagram
Drużyna zebrała już:
55,00 zł

Wszystkie płatności zrealizowane poprzez stronę gracza i drużyny są przekazywane na konto naszej fundacji. Środki zebrane w ten sposób trafiają w całości na cel zbiórki. Dowolny datek zaliczający się do rankingu drużyny oraz walki o nagrody dla TOP 10 wpłacających, można przekazać przez kliknięcie przycisku "Dołącz do gry" oraz kolejno wypełnienie formularza płatności. Przy płatności wpłacający powinien posługiwać się jednym adresem e-mail, bo na podstawie właśnie tego adresu są sumowane wszystkie przelewy, których dokona podczas Turbo Grywalizacji w dniach 22.07.2023 do 03.09.2023.

Nasza misja polega na inspirowaniu do odważnej walki z nowotworami, pokazując, że diagnoza to nie jest wyrok, lecz okazja do odkrycia w sobie mocy! Jesteśmy dumni z organizacji różnorodnych wydarzeń dla naszych młodych i dorosłych Pacjentów w centrach onkologicznych rozsianych po całej Polsce.

Z naszymi Ambasadorami, czerpiącymi z dynamicznego świata sportu, rozpowszechniamy pozytywne nastawienie i niezłomną determinację, które pomagają z łatwością pokonać trudy procesu leczenia. Naszą rolą jest zmotywować naszych Bojowników do kontynuowania walki, robiąc wszystko, co w naszej mocy, by choć na chwilę oderwać ich od myśli o chorobie i realiach, w których się znajdują.

Kluczowe zadania naszej fundacji obejmują refundację kosztów leczenia, finansowanie profilaktyki zdrowotnej, inwestowanie w specjalistyczny sprzęt medyczny oraz spełnianie marzeń naszych Podopiecznych. Nasza fundacja została zrodzona z potrzeby wsparcia - i ta potrzeba niezmiennie kieruje każdym naszym działaniem!

Biorące udział w akcji
Inne drużyny