VIP GANG
Zbiórka zweryfikowana
VIP GANG
  • youtube
  • facebook
  • instagram
Drużyna zebrała już:
600,00 zł

Wszystkie płatności zrealizowane poprzez stronę gracza i drużyny są przekazywane na konto naszej fundacji. Środki zebrane w ten sposób trafiają w całości na cel zbiórki. Dowolny datek zaliczający się do rankingu drużyny oraz walki o nagrody dla TOP 10 wpłacających, można przekazać przez kliknięcie przycisku "Dołącz do gry" oraz kolejno wypełnienie formularza płatności. Przy płatności wpłacający powinien posługiwać się jednym adresem e-mail, bo na podstawie właśnie tego adresu są sumowane wszystkie przelewy, których dokona podczas Turbo Grywalizacji w dniach 22.07.2023 do 03.09.2023.

VIP GANG z entuzjazmem angażuje się w akcje dobroczynne, dostrzegając w nich potencjał łączenia świata motoryzacji z pomocą potrzebującym. Dlatego grupa ta skupia się nie tylko na kultowych, luksusowych, sportowych samochodach, ale także na tworzeniu wartości społecznej poprzez wspieranie inicjatyw charytatywnych.

Wiedząc, jak wiele radości i satysfakcji przynosi posiadanie wyjątkowego samochodu, chcą tę radość dzielić z innymi, wspierając jednocześnie te osoby, które potrzebują pomocy. Działania VIP GANGu i #TURBOPOMOCy stanowią dowód na to, że motoryzacja może iść w parze z wielkim serduchem i pomaganiem innym.

Biorące udział w akcji
Inne drużyny