Miej Swój Wybór
Zbiórka zweryfikowana
Miej Swój Wybór
  • facebook
Drużyna zebrała już:
2650,00 zł

Wszystkie płatności zrealizowane poprzez stronę gracza i drużyny są przekazywane na konto naszej fundacji. Środki zebrane w ten sposób trafiają w całości na cel zbiórki. Dowolny datek zaliczający się do rankingu drużyny oraz walki o nagrody dla TOP 10 wpłacających, można przekazać przez kliknięcie przycisku "Dołącz do gry" oraz kolejno wypełnienie formularza płatności. Przy płatności wpłacający powinien posługiwać się jednym adresem e-mail, bo na podstawie właśnie tego adresu są sumowane wszystkie przelewy, których dokona podczas Turbo Grywalizacji w dniach 22.07.2023 do 03.09.2023.

Rap, hip-hop, samochody, wspólne wyprawy i akcje charytatywne. Miej Swój Wybór - to więcej niż tylko nazwa naszej drużyny. To nasze przekonanie, że każdy z nas ma prawo do wyboru i może mieć wpływ na świat wokół siebie. Wraz z naszymi wiernymi fanami, decydujemy się zaangażować w akcję charytatywną Turbo Pomoc, pokazując, że wybieramy działanie, a nie bierność.

Razem, jako jedna drużyna, wybieramy walkę, zaangażowanie i solidarność. Chcemy pokazać, że każda osoba, niezależnie od wieku, zawodu czy pochodzenia, może dołożyć cegiełkę do budowania lepszego świata.

W Miej Swój Wybór, wierzymy, że nasze działania mogą inspirować innych do podjęcia próby zmiany na lepsze. Nasza drużyna, złożona z różnych osób, łączy naszą wspólną misję - niesienie pomocy tym, którzy jej najbardziej potrzebują.
Biorące udział w akcji
Inne drużyny