DIOZ
Zbiórka zweryfikowana
DIOZ
  • youtube
  • facebook
  • instagram
Drużyna zebrała już:
455,00 zł

Wszystkie płatności zrealizowane poprzez stronę gracza i drużyny są przekazywane na konto naszej fundacji. Środki zebrane w ten sposób trafiają w całości na cel zbiórki. Dowolny datek zaliczający się do rankingu drużyny oraz walki o nagrody dla TOP 10 wpłacających, można przekazać przez kliknięcie przycisku "Dołącz do gry" oraz kolejno wypełnienie formularza płatności. Przy płatności wpłacający powinien posługiwać się jednym adresem e-mail, bo na podstawie właśnie tego adresu są sumowane wszystkie przelewy, których dokona podczas Turbo Grywalizacji w dniach 22.07.2023 do 03.09.2023.

DIOZ - Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt. Jak motoryzacja wiąże się z naszą misją? To proste - wspólne działania i determinacja w niesieniu pomocy! Zapraszamy do naszego drugiego udziału w inicjatywie Turbo Pomocy, którą macie okazję wspierać, budując razem z nami solidarną drużynę.

Zaangażowanie w działania na rzecz ochrony zwierząt oraz miłość do szybkiego tempa i emocji, jakie daje motoryzacja, to dwa elementy, które nas łączą. Uczestniczymy w tym wyjątkowym wydarzeniu, aby zebrać fundusze dla naszych podopiecznych - zwierząt, które potrzebują naszej pomocy. Każdy z nas gra i jedzie z myślą o nich, dając z siebie wszystko, by poprawić ich los.

Biorące udział w akcji
Inne drużyny