Dinolandia

W Dinolandii czeka na Ciebie imponująca kolekcja dinozaurów: drapieżników i roślinożernych stworzeń. I tak z bliska zobaczyć można groźnego Tyranozaura Rexa, Kompsognata wielkości kury czy też Mamenchizaura, który zaprasza Gości na plażę. Niesamowite stwory to tylko część atrakcji Dinolandii. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – odpoczynek w cieniu trzcinowych parasoli, grę w minigolfa czy też wędrówki krętymi korytarzami Jaskini Tajemnic.
Na miejscu znajduje się wiele atrakcji, które umilą wolny czas odwiedzającym Gościom. Bardziej aktywne osoby mogą spróbować swoich sił na Ścianie Wspinaczkowej czy też Dinobazach. Ci lubiący spokój odkryją uroki gry w Minigolfa. Najwięcej atrakcji czeka na Milusińskich. Do wyboru, do koloru. Można odbyć niezapomniana przejażdżkę kolejką Pirat, „wykapać się” w Basenie kulkowym, zakręcić się w Żyroskopie czy też oderwać od ziemi na Euro Bungee. Najlepiej przekonać się samemu.
Aby posilić ciało i zregenerować siły w trakcie zabawy, wystarczy odwiedzić Dino Restaurację, spróbować kuchennych specjałów i dalej kontynuować przerwaną zabawę.

Zostań #turbopomocnikiem!

Lubisz pomagać innym? Dołącz od nas i angażuj się w nasz projekt oraz akcje charytatywne.

Zgłoś się do akcji