MR DIGITAL SP. Z O. O.

Jestem programistą oraz web developerem i od lat tworzę profesjonalne strony internetowe oraz sklepy online dla klientów z całej Polski. Dodatkowo zajmuję się marketingiem internetowym, czyli m.in. pozycjonowaniem stron www lub prowadzeniem profili w mediach społecznościowych. Lubię to, co robię, ponieważ w ten sposób mogę pomagać przedsiębiorcom docierać do coraz większej liczby odbiorców. I nie tylko przedsiębiorcom, ale także osobom potrzebującym. Tak, jak w tym przypadku.

We współpracy z grafikiem zaprojektowałem i stworzyłem stronę dla fundacji TurboPomoc, aby idea pomagania innym dotarła jak najdalej. Wierzę w hasło, które towarzyszy temu projektowi, czyli „Razem Możemy Więcej”, dlatego zarówno tutaj, jak i w życiu zawodowym stawiam na współpracę z doświadczonymi specjalistami. W ten sposób faktycznie możemy zrobić więcej.

Moje doświadczenie zawodowe wykorzystuje na rzecz Fundacji, ponieważ nie tylko stworzyłem jej stronę, ale również zintegrowany z nią sklep internetowy, z którego dochód zostanie w całości przekazany na rzecz podopiecznych. Chciałbym również, aby TurboPomoc oraz jej działania zyskały jak największy rozgłos, dlatego też zajmuje się marketingiem Fundacji. Jestem przekonany, że akcja #TurboPomoc będzie rozrastać się z każdym kolejnym rokiem, co pozwoli pomóc jeszcze większej liczbie osób. A to jest w tym wszystkim najważniejsze. 

Zostań #turbopomocnikiem!

Lubisz pomagać innym? Dołącz od nas i angażuj się w nasz projekt oraz akcje charytatywne.

Zgłoś się do akcji