Turbo Moto Mikołajki 2023
Zbiórka zweryfikowana
Turbo Moto Mikołajki 2023
Wspólnie zebraliśmy już:
1100,00 zł
Zbiórka zakończona

W tegorocznej inicjatywie skupiamy nasze działania na wsparciu młodych pacjentów z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Ponadto, podejmujemy się misji gromadzenia gier i puzzli dla maluchów z placówki imienia J. Babińskiego.

Nasze działania wykraczają poza zwykłą zbiórkę — planujemy również zakupić kluczowy sprzęt i wyposażenie medyczne (m.in. termometry, pulsoksymetry i pompy dojelitowe), które umożliwią lepszą opiekę nad naszymi małymi bohaterami.

Jesteśmy świadomi, że dzięki naszej współpracy możemy dokonać wielkich rzeczy. Serdeczność i zaangażowanie, które cechują zarówno motocyklistów, jak i kierowców sportowych aut Turbo Pomocy, są nieocenione i niejednokrotnie przyczyniały się do sukcesu naszych działań.

Czy jesteście gotowi wesprzeć naszą wyjątkową misję? Zapraszamy do połączenia sił z Turbo Moto Mikołajami — wspólnie na motocyklach i w sportowych autach — aby przynieść jeszcze więcej dobra małym pacjentom.

Dołączcie do nas! Każda forma pomocy ma znaczenie, a każdy przedmiot przekazany na licytację to krok w kierunku celu. Wspólnie tworzymy siłę, która może zdziałać cuda. Zapraszamy do kontaktu i współpracy w tej szczytnej sprawie. Razem jesteśmy silniejsi!Start: Niedziela, 3 grudnia 2023
Godziny: 10:30 - 15:30

Harmonogram:
10:30: Parada 18-tkowa ulicami Krakowa – start z Expo Kraków
11:15 - 13:00: Spotkanie z Pacjentami USD – przekazanie prezentów
12:00 - 15:30: MotoMikołajowy Grill – Expo Kraków, konkursy, licytacje

Opis wydarzenia:
Wspaniała okazja, aby świętować 18-te urodziny MotoMikołajów w Krakowie, które zostaną uświetnione parada motocykli ulicami miasta. Uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z małymi pacjentami Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego, aby osobiście przekazać prezenty, które wprowadzą uśmiech i radość w ich życie. Dodatkowo, w Expo Kraków odbędzie się MotoMikołajowy Grill, gdzie nie zabraknie konkursów i licytacji.

Zbiórki:
Zbiórka MotoMikołajowych prezentów: zbierane są puzzle i gry, nowe, zapakowane, które zostaną przekazane Małym Pacjentom USD 3 grudnia'23 i 6 grudnia'23 Pacjentom Szpitala Klinicznego dr. J. Babińskiego.
Zbiórka funduszy na zakup sprzętu do leczenia Małych Pacjentów: organizowane są różne akcje, w tym zrzutka, cegiełki MMK 2023, licytacje na profilu @MotoMikołajeKraków, zbiórka do skarbon podczas wydarzenia, a zebranych środków zostanie sfinansowany zakup sprzętu dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.
Zaproszenie:
Chcesz zostać MotoMikołajem i wywołać trochę radości i uśmiechu? Zbierz rodzinę i przyjaciół, i przyjdź 3 grudnia'23 na wielkie MotoMikołajowe święto!

Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie, ul. Wielicka 265, 30-663 Kraków.

Osoby i organizacje którym pomagamy
Nasi podopieczni
Matylda

Matylda

8 lat

Czytaj więcej
Bartuś

Bartuś

3 latka

Czytaj więcej
Turbo Akcja "Zima w schronisku"

Turbo Akcja "Zima w schronisku"

Podmiot

Czytaj więcej
Fabian

Fabian

4 latka

Czytaj więcej
Kubuś i Tomuś

Kubuś i Tomuś

9 lat

Czytaj więcej
Krystian

Krystian

6 lat

Czytaj więcej
Budowa domu dla niepełnosprawnych w Jawiszowicach

Budowa domu dla niepełnosprawnych w Jawiszowicach

2 latka

Czytaj więcej
Maksymilian

Maksymilian

17 lat

Czytaj więcej
Nadia

Nadia

4 latka

Czytaj więcej
Oskar

Oskar

19 lat

Czytaj więcej
Lena

Lena

9 lat

Czytaj więcej
Piotr

Piotr

25 lat

Czytaj więcej

Zostań #turbopomocnikiem!

Lubisz pomagać innym? Dołącz od nas i angażuj się w nasz projekt oraz akcje charytatywne.

Zgłoś się do akcji