Zakończenie sezonu Turbo Pomoc 24 oraz 25 września na Osiek Molo
Data eventu: 24 Wrzesień 2022

Zakończenie sezonu Turbo Pomoc 24 oraz 25 września na Osiek Molo

Akcja kończąca sezon zbiórek charytatywnych Turbo Pomoc odbędzie się 24-25 września 2022 na Osiek Molo. Naszym celem będzie zbiórka na budowę ośrodka dla niepełnosprawnych w Jawiszowicach oraz na najdroższy lek świata i walkę z SMA małego Oliwierka.

Tutaj możecie zobaczyć jak pomagamy: TURBO POMOC - motoryzacja, pasja, pomaganie - wspieramy dzieciaki w walce o zdrowie!

     24 września i pierwszy dzień wydarzenia (sobota), to nieco inna formuła eventu niż te, które były do tej pory. Będzie to całodniowy dzień grywalizacji 25 samochodów z uczestnikami podzielonymi na 5 grup. W każdej grupie min. 10 osób (licząc z kierowcami), w tym po jednym youtuberze, tiktokerze lub twitcherze.

W social mediach zostanie przeprowadzony wcześniej konkurs – Turbo Grywalizacja. Znane osoby z youtuba, tiktoka, twitchera dostaną od nas zaproszenie oraz specjalny link do płatności i kolejno ruszą na swoich kontach ze zbiórką darowizn. Razem ze swoimi widzami, fanami utworzą wspólną grupę, która będzie rywalizować z innymi ekipami. Do 15 września wybierzemy 5 osób, które uzbierają najwięcej środków w swoich teamach i zaprosimy je na wydarzenie w Osieku gdzie będą uczestniczyć w grywalizacji. Poinformują one wtedy swoich fanów, obserwujących o wygranej i przestawią plan działania na zakończenie sezonu #TURBOPOMOC. Dodatkowo TOP5 największych darczyńców zostanie nagrodzona przez naszych partnerów (nagrody rzeczowe zostaną podane po ustaleniach z firmami), a osoba która wpłaci największą sumę na zbiórkę będzie mogła wziąć udział w sobotniej zabawie i dołączyć do wybranego przez siemię Turbo Teamu.

W najbliższym czasie poinformujemy też o możliwości licytacji udziału w sobotniej grywalizacji przez dowolne osoby wspierające zbiórkę. Podamy wtedy wstępną listę samochodów biorących udział w wydarzeniu oraz ilość miejsc, która będzie do wylicytowania.

Streszczając już sam przebieg planowanej zabawy połączonej z pomaganiem -> Grupy wystartują z resortu Molo w Osieku o godzinie 9:00. Ruszą one w różnych odstępach czasu lub dostaną inną mapkę z dotarciem do końcowego celu, tak żeby nie spotykały się na trasie podczas wykonywania ustalonych przez nas misji. Zadania na ten moment są naszą wielką tajemnicą i nie możemy ich podawać publicznie, ale uwierzcie nam, że będzie ciekawie! Jeśli ktoś oglądał Squid Games albo 99  - gra o wszystko, to na pewno go czymś zaskoczymy.

Wszyscy uczestnicy spotkają się o godzinie 13:00 na wspólnym obiedzie w Dwór Skibówki w Ustroniu (po drodze checkpointy w Szczyrk oraz Wisła) i po wykonaniu zadania ruszą w dalszą drogę na Bielsko-Biała. Tam kolejne misje i później albo Moto Park Kraków albo ZygZak Karting Bielsko.

Powrót na Osiek Molo około godziny 18:00. Tam robimy mini-after połączony ze Świętem Piwa, który co roku odbywa się w resorcie (taki lokalny Oktoberfest).

My zajmiemy się podliczaniem punktacji poszczególnych grup i wyłonieniem tej zwycięskiej. W niedzielę podamy oficjalne wyniki i przyznamy nagrody od naszych partnerów akcji. Będą to m.in. voucher na wakacje 3000 zł, konsola PS5, voucher 5000 zł na felgi Turismo, voucher na program tuning 2000 zł, 2-dniowy pobyt w hotelu Osiek Molo (szczegóły wkrótce).


     25 września czyli niedziela to drugi dzień wydarzenia kończącego Turbo Akcję.
Odbędzie się on na miejscu, tak jak rok temu: ZAKOŃCZENIE SEZONU TURBO POMOC - OSIEK MOLO 2021

Będą licytacje ciekawych przedmiotów, licytacje przejazdów w fotelu pasażera na naszej Turbo Trasie, sporo nowych atrakcji i rozmowy z uczestnikami, w tym rozdanie nagród za poprzedni dzień grywalizacji w grupach.

Nie chcemy zdradzać wszystkiego i na pewno czekają was niespodzianki.

My zaś ruszamy z zaproszeniami i konkursem youtuberów, tiktokerów oraz twitcherów.

Wkrótce zobaczycie specjalną stroną przygotowaną pod to wydarzenie oraz poznacie pierwsze grupy, które wezmą udział w zabawie.
Pamiętajcie, dobro wraca i razem możemy więcej. Łączymy zabawę z pomaganiem, Turbo Pomaganiem!

Zobacz co u nas słychać
Przeczytaj również
Turbo Rozpoczęcie sezonu 2022 #TURBOPOMOC
23 Kwiecień 2022
Turbo Rozpoczęcie sezonu 2022 #TURB...

Turbo Rozpoczęcie sezonu 2022 #TURBOPOMOC

Nowy projekt Fundacji Turbo Pomoc & Wydawnictwa Expertia oraz Experta w Bentleyu!
22 Wrzesień 2021
Nowy projekt Fundacji Turbo Pomoc &...

Gdy na przełomie 2015/2016 roku pojawiły się zalążki projektu Turbo Pomoc, nie sądziłem, jak bardzo się on rozrośnie.

Ta zbiórka śni mi się po nocach…
10 Sierpień 2021
Ta zbiórka śni mi się po nocach…

Akcja charytatywna #TURBOPOMOC i rozpoczęcie sezonu 30 maja w Andrychowie dała nam wszystkim popalić….

Razem możemy więcej
30 Kwiecień 2021
Razem możemy więcej

„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli” (Albert Schweizer)

Eventy charytatywne #TURBOPOMOC
30 Kwiecień 2021
Eventy charytatywne #TURBOPOMOC

Akcje charytatywne #B3TOUR sięgają jeszcze 2016 roku. Trzy lata później przyszedł czas na TURBO pomoc i tak to się zaczęło...

Zostań #turbopomocnikiem!

Lubisz pomagać innym? Dołącz od nas i angażuj się w nasz projekt oraz akcje charytatywne.

Zgłoś się do akcji